Sıcak yolluklar ve Manifoldlar
Mengene Çenesi ve
Bıçaklar
Diğer Ürünler


Hakkımızda
1989 yılında Bayrampaşa’da küçük bir atölyede faaliyete başlayan Böke Makina Sanayi, 1993 yılında Böke Makina, Yeniyurt Makina ve 3B Makina’nın ortaklığında Boyut CNC’nin kurulmasıyla büyümüş ve ürün yelpazesini genişletmiştir.

Kuruldukları günden bu yana kaliteli isçiliği esas alan şirketlerimiz hem yerli piyasaya hem de yurtdışına çalışmaktadır. Mühendis ve teknikerlerden oluşan deneyimli kadrolarımız ve bünyemizdeki CNC işleme merkezleri ve tornalar ile en ileri teknolojiyi kullanarak, en hassas ve hızlı üretime devam etmekteyiz.

Böke Makina ve Boyut CNC olarak faaliyet hayatına başladığımız günden bugüne plastik, otomotiv, lastik, boru profil sanayi, ambalaj sanayi, demir çelik sanayi ve tekstil gibi çeşitli işkollarına hitap eden ürünler yapmaktayız.

Uzmanlık alanlarımız boru profil sanayinde kullanılan mengene çeneleri ve bıçaklar ile plastik sektöründe kullanılan sıcak yolluklar ile manifoldlar olup kalıp lokmaları, makina yedek parçası gibi özel parçalar ile 4. eksen uygulamalarının yanı sıra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda seri üretim de gerçekleştirmekteyiz.

20 yıla yaklaşan talaşlı imalat ve kalıp tecrübemize makine imalatını ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

(C) 2007 Boyut CNC Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Böke Makina Sanayi | Webmaster