Sıcak yolluklar ve Manifoldlar
Mengene Çenesi ve
Bıçaklar
Diğer Ürünler


MENGENE ÇENESİ VE BIÇAKLAR
Böke Makina olarak, çelik boru ve profil sanayinde kullanılan bıçaklar ve mengene çeneleri üretimimizde, 10 yıllık tecrübemizle, sektörünün önde gelen kuruluşları ile çalışmaktayız. Her çap ve ölçüde 2" , 3" ve 4" kalınlıklarda mengene çenesi ile boru, profil ve çizgi (çentik) bıçakları üretmekteyiz. İstenildiği takdirde çizgi, boru ve profil bıçaklarına, dayanıklılıklarını arttırmak amacıyla, zafir veya titan kaplama uygulanabilmektedir.

BIÇAKLAR


ÖLÇÜLER : 2" 3" VE 4"


Yandaki ölçüler standart ölçülerimizdir.
KALINLIK Çizgi (çentik) Bıçaklar Boru Profil Bıçaklar
(mm)
1,68
1,52
1,94
1,79
2,44
2,29
3,20
3,05
3,96
3,81
4,72
4,57
6,50
6,35
8,10
7,95

ZAFİR KAPLAMA(TiAlN)

TİTAN KAPLAMA(TiN)

ÇİZGİ BIÇAĞI

MENGENE ÇENELERİ

BORU MENGENE ÇENESİ

Boru, kare, dikdörtgen profillerin kesiminde kullanılan mengene çenelerinden 2", 3" ve 4" ölçülerinde, istenilen çaplarda ve ölçülerde 2379 ya da 3343 malzeme kullanılarak üretim yapmaktayız.

 

DİKDÖRTGEN MENGENE ÇENESİ

Bıçak ve mengene çenelerinin yanında yardımcı parçaları olarak tanımlanabilecek mengene ara takozu (jaw spacer), T somun, kızak kaması (tee key nut) , bıçak alt mastarı (vertical blade spacer), bıçak ön bağlama plakası ( vertical blade clamp), çizgi bıçağı alt parçası (spacer scarfing arm), çizgi bıçağı üst parçası (door side spacer), vb. ürünler de üretim yelpazemizde yer almaktadır.

FLAT OVAL MENGENE ÇENESİ


3" MENGENE ARA TAKOZU (Jaw Spacer)

2" MENGENE ARA TAKOZU

BIÇAK ALT MASTARI (Vertical Blade Spacer)

 

ÇİZGİ BIÇAĞI ALT PARÇASI (Spacer Scarfing Arm)

ÇİZGİ BIÇAĞI ÜST PARÇASI
(Door SideSpacer
)
Etiketler: Mengene Çenesi ve Bıçaklar, mengene, bicak, bıçak, plastik enjeksiyon, sivri bıçak, pens, hortum baklaları, 4. eksen uygulamaları, uydu sistemi modülator, körük kalıbı, hadde makarası, iç-dış kam

Ürünler | Firma Hakkında  | İletişim | Anasayfa | 
(C) 2007 Boyut CNC Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Böke Makina Sanayi | Webmaster