Sıcak yolluklar ve Manifoldlar
Mengene Çenesi ve
Bıçaklar
Diğer Ürünler


SICAK YOLLUKLAR VE MANİFOLDLAR


SİVRİ TİP

Plastik enjeksiyon makinalarında kalıp üretiminde kullanılan sıcak yolluklar ve manifoldlar minimum basınç kaybı ve sıcaklık değişimi ile çalışmaktadırlar. İşçilik, malzeme gibi konularda tasarruf sağlayan sıcak yollukların başlıca özellikleri şunlardır:
- Açık Akış Kanalı
- Dengeli Malzeme Akışı
- Değişmeyen bir Isıl Denge
- Yeterli Isıtıcı Güç Kapasitesi
- Isıl Genlemelere karşı gerekli önlemler
- Hızlı Renk Değişimi
Boyut CNC olarak sıcak yolluk üretimimizi çeşitli tiplerdeki manifold üretimlerimizle genişletmiş bulunmaktayız. Standart ürünlerimiz olan SİVRİ ve DÜZ tip Ø 22, Ø 30 ve Ø 44 ölçülerindeki sıcak yolluklarımızın yanı sıra, çoklu çıkış da dahil olmak üzere, müşteri istekleri doğrultusunda istenilen ölçülerde özel tip sıcak yolluk ve manifold üretimleri de gerçekleştirmekteyiz. Sivri ve Düz tiplerden aşağıdaki ölçülerde stoklarımız mevcuttur.

DÜZ TİP

ÖLÇÜLER

  46 56 66 76 86
Ø22
 
Ø30
 
Ø44    

SİVRİ VE DÜZ tip standart tablomuzdur.


TEK GÖZLÜ EKSENDEN KAÇIK MANİFOLD

8 GÖZLÜ MANİFOLD


14 GÖZLÜ MANİFOLD
 
Sıcak yolluklar ve manifoldlar konusunda ayrıntılı bilgi almak için www.interplast-plastik.com adresini tıklayabilir ya da 0212 480 05 50'yi arayabilirsiniz.


Etiketler: Böke Makina, Boyut CNC, Sıcak yolluklar ve Manifoldlar, mengene, bicak, bıçak, plastik, plastik enjeksiyon, sivri bıçak, Pens, pensler, hortum baklaları, cpu water block, 4. eksen uygulamaları, alüminyum köşe bağlama elemanları, uydu sistemi modülator, körük kalıbı, hadde makarası,iç-dış kam

Ürünler | Firma Hakkında  | İletişim | Anasayfa | 
(C) 2007 Boyut CNC Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Böke Makina Sanayi | Webmaster